„Sześć powodów by umrzeć” Marty Zaborowskiej z premierą na 14 lutego.

„Sześć powodów by umrzeć” Marty Zaborowskiej z premierą na 14 lutego.

2024-02-03 0 przez okiemnaksiazki

 

Wydawnictwo Czarna Owca pochwaliło się najnowszą książką Marty Zaborowskiej, zatytułowaną – „Sześć powodów by umrzeć”. 

 

Autorka o powieści mówi tak:

Tworzenie „Sześciu powodów, by umrzeć” było dla mnie otwarciem się na nowy rodzaj pisania, mam na myśli arcyciekawy nurt w literaturze, jakim jest domestic noir. Zależało mi, by ta powieść była wyjątkowa, dlatego została przeze mnie głęboko przemyślana i utkana bardzo misternie. Włożyłam w nią wiele troski o każde słowo, by dać Wam historię jak najwyższej jakości. Ale to technikalia. To, co ważne dla Czytelników, to emocje, a tych nie zabraknie, gwarantuję! Staną oko w oko ze złem w czystej postaci, ale też doświadczą prawdziwej huśtawki emocji i uczuć. W tej powieści nic nie jest oczywiste. To, co białe, może okazać się czarne, a co złe – dobre. Moi bohaterowie w końcu pokażą swoje prawdziwe oblicza, a gdy opadnie kurtyna… Przeczytajcie sami!”.

 

Przeczytaj opis:

 

Sześć osób i sześć powodów, dla których Miriam musiała pożegnać się z życiem. Ufała im wszystkim, a jednak któreś z nich ją zawiodło. A może sama postanowiła odejść?

 

W czwartą rocznicę swojego ślubu Miriam Macharow wychodzi z domu i ginie po niej wszelki ślad. Pół roku później na terenie starej fabryki w Ursusie zostają odkryte spalone zwłoki kobiety. Zbrodnia, nieszczęśliwy wypadek czy może samobójstwo? Miriam wydawała się taka szczęśliwa, więc jak to możliwe…?

 

O ile jej mąż Konrad stara się pogodzić z myślą o stracie ukochanej, to siostra ofiary ma z tym poważny problem – podczas okazania ciała nie rozpoznaje w nim Miriam i odmawia potwierdzenia jej tożsamości. Jaki ma w tym cel i czy naprawdę wierzy, że zaginiona wciąż żyje? Podobno ktoś widział ją w tłumie w tunelu metra…

 

Policja bada zagadkę tajemniczej śmierci: typuje pierwsze nazwiska podejrzanych o zbrodnię i stawia  oskarżenia. Nikt z bliskiego grona Miriam nie może czuć się bezpiecznie, zwłaszcza że na światło dzienne powoli wychodzą brudne sekrety, a misternie tkana sieć kłamstw zaczyna się rwać. By odsunąć od siebie podejrzenia, każdy staje przeciwko każdemu.

 

„Sześć powodów by umrzeć” można w przedsprzedaży zakupić tutaj.

 

źródło: Wyd. Czarna Owca.

Info. Okiem Na Książki (T. Siwiec).