„Pokój krwi” Sylwii Błach w przedsprzedaży.

„Pokój krwi” Sylwii Błach w przedsprzedaży.

2024-02-02 0 przez okiemnaksiazki

 

Wydawnictwo DLACZEMU rozpoczęło przedsprzedaż najnowszej książki Sylwii Błach („Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie”, „Trzy lata strachu”) – zatytułowanej „Pokój krwi„. 

Oficjalna data premiery książki to – 01.03.2024.

 

Opis:

Feministyczny thriller o kobiecej menstruacji.

 

W świecie pozbawionym hamulców, w którym rządzą jednostki najsilniejsze, a kontakt międzyludzki niesie więcej zagrożeń niż zysków, krwawa pandemia dziesiątkująca ludzkość jest najmniejszym z problemów.
Czy to przyszłość, do której zmierzamy?

„Pokój krwi” zaprasza czytelnika do spojrzenia przez dziurkę od klucza na samotną kobietę, ukrytą przed krwawą pandemią w hotelowym pokoju na bliskim wschodzie. Powieść obnaża naturę feminizmu i rolę kobiet w społeczeństwie. To dyskusja o sile internetu, który mając nas zbliżyć, oddalił od siebie. O znaczeniu siostrzeństwa i świecie wykreowanym przez „płatki śniegu”.


Kobieca menstruacja nadaje rytm opowieści, zmuszając bohaterkę do kolejnych działań i sprowadzając na nią niebezpieczeństwo… Czy ludzkość zna jeszcze słowo „empatia”?


Czytelnik, który polubi główną postać i odkryje jej mroczne strony, będzie musiał się zastanowić, jak wiele jest w stanie wybaczyć, gdy pobudki prowadzące do złych czynów są dobrze uzasadnione… A może zło to tylko przebrzmiały koncept, który nie ma żadnego znaczenia w świecie przyszłości?

 

Książkę możecie zamawiać tutaj.

 

Info: Okiem Na Książki (Tomek S.)