„Karnawał” – mroczny thriller autorstwa Alicji Sinickiej.

„Karnawał” – mroczny thriller autorstwa Alicji Sinickiej.

2024-01-21 0 przez okiemnaksiazki

 

Wielkimi krokami zbliża się nowość od wydawnictwa W.A.B. – mroczny thriller „Karnawał” autorstwa Alicji Sinickiej.

 

Przeczytaj opis:

 

To miała być wspaniała zimowa noc na Mazurach. Zmieniła się jednak w koszmar.

 

Amelia cudem ocalała z tragedii, która rozegrała się w 2002 roku na wyspie Czarci Ostrów. W domu letniskowym zamożnych rodziców jej znajomej panował szampański nastrój imprezy karnawałowej – do czasu, aż w trzcinach nad lodowatymi Śniardwami znaleziono ciało. Śmierć gwałtownie pochłaniała kolejne ofiary, a odcięci od świata młodzi ludzie nie mieli szans na ratunek. Za oknami migała tylko czarno-biała maska oprawcy.

 

Dwie dekady później upiory powracają. Pewnego dnia Amelia dostaje list z zaskakującą zawartością, który w jednej chwili zmienia wszystko. Od tej pory musi walczyć o swoje życie – tak jak przed laty. Bo dla kogoś czarci karnawał wciąż trwa.

 

„Ależ się znakomicie bawiłem przy tej książce! Karnawał to thriller, który mrozi krew w żyłach, zaskakuje i zapiera dech w piersiach. Alicja Sinicka znakomicie żongluje popularnymi tropami, osadza je w polskich realiach i w rezultacie daje nam opowieść, od której trudno się oderwać”

Wojciech Chmielarz

 

„Thriller doskonały! Karnawał potwierdza, że każda kolejna powieść pióra Alicji Sinickiej jest coraz lepsza. To historia o tym, że wcale nie trzeba nosić karnawałowej maski, żeby ukryć swoje najmroczniejsze oblicze”

Marta Bijan

 

Oficjalna premiera książki wypada na 24. 01. 2024, ale już teraz przedpremierowo można ją nabyć tutaj.

 

art: Okiem Na Książki (T Siwiec).