Dzisiaj premiera książki „Na białym koniu” Adama Dzierżka.

Dzisiaj premiera książki „Na białym koniu” Adama Dzierżka.

2023-10-25 0 przez okiemnaksiazki

 

Do księgarń trafiła właśnie  najnowsza powieść Adama Dzierżka pt. „Na białym koniu” będąca niepokojącym thrillerem psychologicznym z elementami gore, który przeniesie czytelników w gęstą atmosferę zagrożenia i niepewności, gdzie zacierać się będą granice moralności, a psychika pogrąży się w nieludzkim szaleństwie.

 

Opis:

Świat Karola, z pozoru spokojny i poukładany, zmienia się w ponury koszmar, gdy pewnej nocy odwiedza go ojciec przyjaciółki z dawnych lat z nietypową prośbą. Miałby pomóc mu odszukać córkę. Problem w tym, że dziewczyna opuściła dom rodzinny lata temu, a jej jedyny trop stanowi krążący po sieci film… Film, w którym Natalia gra główną rolę.

Czy Karol odważy się zagłębić w mroczne, skrywane zakamarki internetu, aby odkryć prawdę? Czy ryzyko, jakie niesie ze sobą ta misja, warte jest odnalezienia dawnej przyjaciółki i naprawienia jej rozbitego życia?

Na białym koniu to niepokojący thriller psychologiczny z elementami gore, który przenosi czytelników w gęstą atmosferę zagrożenia i niepewności, gdzie zacierają się granice moralności, a psychika pogrąża się w nieludzkim szaleństwie.

 

Książkę znajdziecie m.in tutaj:

 

Za wydanie odpowiada: